Artyści

Absolwent UMFC w Warszawie. Od 2016 roku jest członkiem Programu Kształcenia Młodych Talentów – Akademii Operowej przy Teatrze Wielkim, gdzie uczy się pod okiem wybitnych pedagogów i artystów, takich jak Izabella Kłosińska, Eytan Pessen, Matthias Rexroth, Helmut Deutsch, Hedwig Fassbender, Mariusz Kwecień, Tomasz Konieczny. W latach 2018-2019 brał udział w spektaklach Akademii Operowej „Cudu albo Krakowiaków i Górali”.

Brał udział w licznych spektaklach studenckich, m. in. jako Kniaź Gremin w Onieginie P. Czajkowskiego w Teatrze Wielkim w Warszawie, oraz Zbigniew w Strasznym Dworze S. Moniuszki w Copernicus Center w Chicago.

W styczniu 2020 zaśpiewał fragmenty partii Porgy’ego z Porgy and Bess G. Gershwina w koncercie z udziałem Tomasza Koniecznego w koncercie Mistrz i Młode Talenty z Orkiestrą Polskiego Radia pod batutą Michała Klauzy.
W grudniu 2020 wziął udział w spektaklu Sekretne życie obrazów w Teatrze Wielkim w Warszawie, śpiewając fragment partii Nettuno z „Il ritorno d’Ulisse in patria” Cl. Monteverdiego. Na koniec roku 2020 miał zaszczyt śpiewać na Gali Sylwestrowej w Teatrze Wielkim w Warszawie.

W czerwcu 2021 roku zadebiutował w roli Sparafucile w Rigoletto G. Verdiego z Narodową Orkiestrą Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach pod batutą maestro Lawrence'a Fostera.

Po ukończeniu studiów pobiera nauki u maestro Giorgia Zancanary.