Artyści

Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się w wieku 7 lat. W 1974 r. został przyjęty do Towarzystwa Śpiewaczego "Lutnia" w Warszawie.

W  1996 roku ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Wokalnym Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie śpiewu prof. Kazimierza Pustelaka. Również w roku 1996 ukończył studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Od 1988 roku jest solistą i managerem Filharmonii im.Traugutta, od 1999 roku kieruje także Fundacją Filharmonia im. Romualda Traugutta.    W latach 2005-2012 roku był Zastępcą Dyrektora Naczelnego Warszawskiej Opery Kameralnej. Od listopada 2016 roku jest Dyrektorem Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie.

W latach 1992-2017 był solistą Warszawskiej Opery Kameralnej. Brał udział w prapremierowych wykonaniach oper Zygmunta Krauzego jako Mocarz w Balthazarze (2001) i Cyprian w Iwonie księżniczce Burgunda (2006). Śpiewał partie solowe w oratoriach J. S. Bacha, G. Rossiniego, W. A. Mozarta czy J. Haydna. Współpracował jako solista z wieloma filharmoniami i teatrami operowymi w Polsce. Wziął udział w  dwóch  koncertowych wykonaniach Złota Renu Ryszarda Wagnera, które odbyły się w Teatro di San Carlo w Neapolu pod dyrekcją Maestro Gustava Kuhna.

Był asystentem reżysera Ryszarda Peryta przy realizacji Eugeniusza Oniegina Piotra Czajkowskiego i Falstaffa Giuseppe Verdiego w Warszawskiej Operze Kameralnej.

Dokonał nagrań, między innymi dla Polskiego Radia. W jego dyskografii znajudją się m. in. Falstaff G. Verdiego pod dyr. Łukasza Borowicza z Polską Orkiestrą Radiową (live), Pieśni Kurpiowskie Karola Szymanowskiego i Passio Domini Nostri Jesu Christi Józefa Elsnera pod dyrekcją Jacka Kaspszyka (live). Wystąpił w kilku programach muzycznych zrealizowanych przez  Telewizję Polską. Koncertował na scenach Niemiec, Holandii, Francji, Włoch, Hiszpanii, Austrii, Szwajcarii, USA, Kanady, Libanu, Omanu i Japonii.