Artyści

Marcin Pospieszalski basista, multiinstrumentalista, grywa także na skrzypcach, altówce, cymbałach rzeszowskich i klawiszach. Współpracował z wieloma zespołami, m.in. Tie Break, Grupą Michała Urbaniaka 2 Tm 2,3, z formacjami Soyka Yanina & Kompania, Arka Noego, Deus Meus, New life'm czy Zakopower,.

. Jest autorem  muzyki do wielu filmów m.in. „Demony Wojny według Goi", „Prawo ojca" .

Artysta jest producentem muzycznym płyt  Anny Marii Jopek, Mietka Szcześniaka, Antoniny Krzysztoń czy zespołu Raz, Dwa, Trzy. Jego aktywność na tym polu wielokrotnie doceniało także środowisko muzyczne przyznając mu Fryderyki w kategorii „Producent Muzyczny Roku" ( W latach 1998,1999, 2000 a w 2003 wspólnie z Rafałem Paczkowskim za płytę "Trudno nie wierzyć w nic" zespołu Raz, dwa, trzy.)

Zgłębia muzykę polskiej wsi czerpiąc u ucząc się "u źródeł". Uczył się tradycyjnej gry skrzypcowej od takich mistrzów jak Władysław Pogoda z Kolbuszowej, Jan Gaca z Przystałowic czy Adam Tarnowski.

Kierownik muzyczny, aranżer, czasem współautor i autor scenariuszy wielkich koncertów-widowisk telewizyjnych łączących różne muzyczne światy (m.in. koncert "Debiuty" oparty na piosenkach z tekstami Wojciecha Młynarskiego podczas festiwalu w Opolu w 2008 roku, "Jasna Góra - Polska Kana" widowisko w 300 rocznicę koronacji wizerunku Matki Bożej na Jasnej Górze - 2017, „Wsłuchiwać się w Papieża"2019, „Santo Subito"2020 ),